תחומי התמחות

שיטת הניקוד

שיטת הניקוד בעבירות התעבורה – איך זה עובד? עברת עבירת תנועה? מעבר לסיכון הבטיחותי, עליך לקחת בחשבון גם את ההשלכות של צבירת הנקודות. את…

המשיכו לקרוא »

בדיקת ינשוף

בדיקת ינשוף באמצעות מכשיר לבדיקת אלכוהול נוסף על בדיקת המאפיינים ישנה אפשרת לבצע בדיקה לגילוי נוכחות אלכוהול באוויר הנשוף באמצעות מכשיר 'נשיפון', זאת כאשר…

המשיכו לקרוא »

ביטול פסילות מנהליות

נהיגה במהירות מופרזת: לפסקי דין, הצלחות וזיכויים נהיגה במהירות מופרזת: מן התקשורת מעוניין בביטול פסילה מנהלית? מחפש עו"ד מומחה שייצג אותך? עורך דין לתעבורה…

המשיכו לקרוא »

צרו איתי קשר

  יש לכם שאלה?
  avi@ja-law.co.il
  ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
  03-6911334
  כתובת
  אליעזר קפלן 17, תל אביב יפו

  הצלחות המשרד

  תקציר תוצאות וזיכויים בתיקים בהם יצג עורך דין תעבורה ופלילים אברהם ג׳אן

  התביעה המשטרתית, בצעד חריג, חזרה בה מכתב האישום לאחר פגישת משא ומתן עם עוה"ד אברהם ג'אן אשר הפנה את תשומת ליבם לקשיים בראיות לרבות:

  כנגד א"א מהמרכז נרשמו 9 דוחות תעבורה שבצדם נקודות משרד רישוי והוא שילם את כולם ובכך הביא להרשעתו ולפסילה בת 9 חודשים עקב צבירת נקודות ועמידה במבחן תיאוריה, טסט ומבדקים רפואיים בפני המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. ההתחלה הייתה קשה אבל הסוף מתוק.

  כנגד מרשתנו הוגש כתב אישום המייחס לה גרם תאונת דרכים בכך שסטתה מנתיב נסיעתה ופגעה ברכב אחר.

  כנגד פ"ע ממרכז הארץ הוגש כתב אישום חמור שמייחס לו את העבירות הבאות: אי מתן זכות קדימה בצומת לרכב מימין, התנהגות הגורמת נזק, נהיגה בחוסר זהירות וגרימת חבלה של ממש בכך שלא נתן זכות קדימה לרוכב אופניים חשמליים שהגיע מימינו וגרם לתאונה המצערת.

  ביום 17.09.18, רכבה י"א בעיר תל-אביב על קטנוע ונקלעה לתאונת דרכים בה נפגעה. שוטרים שהגיעו למקום דרשו ממנה ליתן בדיקת שתן אשר העלתה אינדיקציה לשימוש בקנביס וקוקאין.

  ג' הגיע למשרדנו עם כתב אישום חמור של נהיגה בשכרות כאשר בעברו, הלא רחוק, ניצבת הרשעה בעבירה דומה. לרוב בתיקים שכאלה עותרת התביעה המשטרתית לעונש מאסר ופסילת רישיון של שנים.

  כנגד א מהמרכז הוגש כתב אישום שייחס לו נהיגה במהירות של 160 קמ"ש במקום בו המהירות המותרת הינה 90 קמ"ש. התיק הסתיים ללא פסילה וללא נקודות!

  לקוח המשרד נעצר באופן אקראי על-ידי שוטר תנועה שהודיע לו, כי הוא פסול מחמת צבירת נקודות משרד רישוי למשך שלושה חודשים. מרשנו אשר הופתע מהבשורה, פנה למשרדנו לבירור העניין.

  רוצים לשמור על הרישיון?

  לקבלת ייעוץ ללא תשלום,

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם