מן התקשורת

בעקבות בדיקת שתן שנערכה לצעיר מבית שאן, התביעה טענה כי הוא נהג תחת השפעת קנביס, אבל כשלים ראייתיים והמלצת השופט הובילו אותה להסכים לעונש של שלושה חודשי פסילה בלבד

3 חודשי פסילה על נהיגה בהשפעת מריחואנה

בשעת בוקר מאוחרת ב-1 במרץ 2016 נהג מ”ש (25) מבית שאן ברכב השברולט שלו בכביש 6511 סמוך לתחנת הכוח בחדרה. הוא נעצר על ידי שוטרים לבדיקה שגרתית, ולפי כתב אישום שהוגש נגדו מאוחר יותר, בדיקת שתן שנערכה לו העלתה “ממצאי מעבדה המעידים על שימוש בקנביס”. “בנסיבות האמורות נהג הנאשם ברכב בקלות ראש כשהוא שיכור”, טענה בכתב האישום שלוחת תביעות תעבורה של משטרת חדרה, וייחסה לו נהיגה בקלות ראש ונהיגה בשכרות.

ואולם, במהלך המשפט נגד מ”ש הצביע סנגורו, עו”ד אברהם ג’אן, על כשלים ראייתיים בתיק שהגישה המשטרה לבית המשפט לתעבורה בחדרה. השופט אלכס אחטר קטע את אחד הדיונים בעקבות הכשלים שהוצגו בפניו, והמליץ לתביעה להגיע להסדר טיעון מקל עם סנגורו של הנאשם.

עו"ד אברהם ג'אן

עו”ד אברהם ג’אן

ואכן, בשבוע שעבר (29.12.16) התייצבו הצדדים בבית המשפט והציגו הסדר טיעון. נציג התביעה, עו”ד מידד אזרזר ציין כי התביעה קיבלה את המלצת השופט ולכן כתב האישום תוקן. השופט אחטר אישר את ההסדר וגזר על מ”ש שלושה חודשי פסילת רישיון בלבד, כמו גם פסילה על תנאי וקנס של 750 שקל. הוא הוסיף וחייב את מ”ש, לפי ההסדר, לחתום על התחייבות של 7,000 שקל שלא לעבור עבירות דומות בעתיד.

נכתב על ידי ג’קי כהן ב 03 ינואר 2017 12:24.

מקור

[חזרה לכל מן התקשורת...]